Niemcy, 3 marki, 1911 A

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 22:17:20
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, 3 marki, 1911 A

Niemcy, 3 marki, 1911 A

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 22:17:20
Numer:
151433
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo 1701-1918 - Wilhelm II 1888-1918, 3 marki, 1911 A, Berlin
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ładnie zachowane
Literatura: AKS 131, Jaeger 103

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 28 zł
Cena szacunkowa: 45 zł
Ilość odsłon: 300

— Oferty —

18-01-2018 22:17:17 przez: 054967
1)  65 zł
18-01-2018 21:45:42 przez: 055525
2)  60 zł
18-01-2018 21:31:52 przez: 054979
3)  50 zł
18-01-2018 00:33:15 przez: 054989
4)  38 zł
17-01-2018 13:23:13 przez: 055058
5)  36 zł
09-01-2018 13:15:27 przez: 054920
6)  28 zł

« powrót do listy