Niemcy, 3 marki, 1912 J

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 22:15:20
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, 3 marki, 1912 J

Niemcy, 3 marki, 1912 J

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 22:15:20
Numer:
151436
Opis: Niemcy - Hamburg- miasto, 3 marki, 1912 J, Hamburg
Stan zachowania: II+/I-, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: piękne
Literatura: AKS 46, Jaeger 64

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 55 zł
Cena szacunkowa: 90 zł
Ilość odsłon: 187

— Oferty —

18-01-2018 22:14:45 przez: 054866
1)  130 zł
18-01-2018 22:15:12 przez: 055530
2)  125 zł
18-01-2018 21:34:14 przez: 055150
3)  95 zł
18-01-2018 21:26:39 przez: 055189
4)  85 zł
18-01-2018 09:15:48 przez: 055462
5)  75 zł
09-01-2018 03:34:22 przez: 054896
6)  70 zł
08-01-2018 20:50:41 przez: 054857
7)  65 zł
08-01-2018 19:52:56 przez: 054840
8)  60 zł
08-01-2018 19:09:13 przez: 054828
9)  55 zł

« powrót do listy