Niemcy, 3 marki, 1909 J

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 22:14:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, 3 marki, 1909 J

Niemcy, 3 marki, 1909 J

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 22:14:40
Numer:
151431
Opis: Niemcy - Hamburg- miasto, 3 marki, 1909 J, Hamburg
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: AKS 46, Jaeger 64

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 116

— Oferty —

18-01-2018 21:42:22 przez: 055525
1)  80 zł
18-01-2018 21:24:45 przez: 055189
2)  75 zł
18-01-2018 20:47:42 przez: 054878
3)  65 zł
11-01-2018 13:37:55 przez: 055058
4)  55 zł
15-01-2018 18:08:57 przez: 054989
5)  50 zł
09-01-2018 14:04:21 przez: 054921
6)  44 zł

« powrót do listy