Niemcy, dwutalar = 3 1/2 guldena, 1845 A

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 22:08:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, dwutalar = 3 1/2 guldena, 1845 A

Niemcy, dwutalar = 3 1/2 guldena, 1845 A

Cena wylicytowana: 1 600 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 22:08:40
Numer:
151468
Opis: Niemcy - Schwarzburg-Sondershausen - Günther Fryderyk Karol II 1835-1880, dwutalar = 3 1/2 guldena, 1845 A, Berlin
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: czyszczony, rzadki, nakład 8.600 sztuk
Literatura: AKS 37, Dav. 920, Thun 399

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 1 600 zł
Cena wywoławcza: 720 zł
Cena szacunkowa: 1 200 zł
Ilość odsłon: 403

— Oferty —

18-01-2018 16:54:15 przez: 054921
1)  1 600 zł
18-01-2018 21:55:51 przez: 055166
2)  1 600 zł
18-01-2018 13:43:40 przez: 055476
3)  1 500 zł
18-01-2018 12:50:05 przez: 054969
4)  1 150 zł
17-01-2018 16:14:49 przez: 055407
5)  1 100 zł
13-01-2018 23:35:31 przez: 055179
6)  920 zł
11-01-2018 21:59:21 przez: 055143
7)  900 zł
08-01-2018 22:45:42 przez: 054837
8)  860 zł
09-01-2018 14:37:01 przez: 054925
9)  820 zł
09-01-2018 07:00:20 przez: 054898
10)  740 zł

« powrót do listy