Niemcy, talar, 1842 G

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 22:07:20
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, talar, 1842 G

Niemcy, talar, 1842 G

Cena wylicytowana: 370 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 22:07:20
Numer:
151391
Opis: Niemcy - Saksonia-Coburg-Gotha - Ernest I 1826-1844, talar, 1842 G, Drezno
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: czyszczony
Literatura: AKS 73, Dav. 820, Thun 363

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 112

— Oferty —

18-01-2018 21:59:14 przez: 054839
1)  370 zł
18-01-2018 22:07:19 przez: 054989
2)  360 zł
18-01-2018 16:52:47 przez: 054921
3)  330 zł
08-01-2018 22:37:10 przez: 054837
4)  310 zł
17-01-2018 16:12:46 przez: 055407
5)  280 zł
09-01-2018 06:59:18 przez: 054898
6)  185 zł

« powrót do listy