Niemcy, talar, 1860 B

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 22:06:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, talar, 1860 B

Niemcy, talar, 1860 B

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 22:06:00
Numer:
151517
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska 1547-1918 - Jan V 1854-1873, talar, 1860 B, Drezno
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: AKS 134, Dav. 892, Thun 342 B

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 142

— Oferty —

18-01-2018 21:50:38 przez: 055201
1)  155 zł
18-01-2018 21:28:48 przez: 055150
2)  150 zł
11-01-2018 21:01:17 przez: 055139
3)  130 zł
17-01-2018 13:15:33 przez: 055058
4)  100 zł
10-01-2018 13:41:58 przez: 054979
5)  90 zł

« powrót do listy