Niemcy, talar, 1854 F

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 22:05:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, talar, 1854 F

Niemcy, talar, 1854 F

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 22:05:40
Numer:
151387
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska 1547-1918 - Jan V 1854-1873, talar, 1854 F, Drezno
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: lekko czyszczone
Literatura: AKS 130, Dav. 884, Thun 333

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 162

— Oferty —

18-01-2018 22:05:07 przez: 054825
1)  320 zł
08-01-2018 22:30:36 przez: 054837
2)  310 zł
17-01-2018 16:11:17 przez: 055407
3)  200 zł
09-01-2018 13:59:28 przez: 054921
4)  170 zł
09-01-2018 06:58:31 przez: 054898
5)  160 zł
08-01-2018 20:04:48 przez: 054842
6)  150 zł

« powrót do listy