Niemcy, talar pośmiertny, 1827

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 22:04:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, talar pośmiertny, 1827

Niemcy, talar pośmiertny, 1827

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 22:04:00
Numer:
151421
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska 1547-1918 - Fryderyk August I 1806-1827, talar pośmiertny, 1827, Drezno, odmiana z napisem na obrzeżu GOTT SEGNE SACHSEN
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: AKS 55, Dav. 863, Thun 305

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 164

— Oferty —

18-01-2018 22:03:50 przez: 055537
1)  260 zł
17-01-2018 22:26:16 przez: 055179
2)  250 zł
11-01-2018 21:50:15 przez: 055143
3)  240 zł

« powrót do listy