Niemcy, talar koronacyjny, 1861
Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 21:59:40
zakończona
Niemcy, talar koronacyjny, 1861
Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się
18-01-2018 21:59:40
Numer: |
151519
|
Opis: |
Niemcy - Prusy- królestwo 1701-1918 - Wilhelm I 1861-1888, talar koronacyjny, 1861, Berlin |
Stan zachowania: |
III/III+, About Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
czyszczony |
Literatura: |
AKS 116, Dav. 778, Thun 265 |
Aukcja
Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 274
— Oferty —
18-01-2018 21:59:31 przez: 055172
1) 155 zł
18-01-2018 21:50:03 przez: 055201
2) 150 zł
18-01-2018 21:59:29 przez: 055170
3) 150 zł
11-01-2018 02:12:16 przez: 054989
4) 135 zł
11-01-2018 22:09:43 przez: 055034
5) 130 zł
11-01-2018 20:56:39 przez: 055139
6) 120 zł
11-01-2018 13:25:56 przez: 055058
7) 95 zł
10-01-2018 13:40:04 przez: 054979
8) 85 zł
09-01-2018 20:49:45 przez: 054951
9) 80 zł
08-01-2018 20:07:29 przez: 054842
10) 75 zł
« powrót do listy
min |
max |
przebicia |
1 |
10 |
1 |
10 |
50 |
2 |
50 |
200 |
5 |
200 |
500 |
10 |
500 |
1 000 |
20 |
1 000 |
2 000 |
50 |
2 000 |
5 000 |
100 |
5 000 |
10 000 |
200 |
10 000 |
20 000 |
500 |
20 000 |
50 000 |
1 000 |
50 000 |
100 000 |
2 000 |
100 000 |
- |
5 000 |