Niemcy, talar koronacyjny, 1861

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 21:59:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, talar koronacyjny, 1861

Niemcy, talar koronacyjny, 1861

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:59:40
Numer:
151519
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo 1701-1918 - Wilhelm I 1861-1888, talar koronacyjny, 1861, Berlin
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: czyszczony
Literatura: AKS 116, Dav. 778, Thun 265

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 274

— Oferty —

18-01-2018 21:59:31 przez: 055172
1)  155 zł
18-01-2018 21:50:03 przez: 055201
2)  150 zł
18-01-2018 21:59:29 przez: 055170
3)  150 zł
11-01-2018 02:12:16 przez: 054989
4)  135 zł
11-01-2018 22:09:43 przez: 055034
5)  130 zł
11-01-2018 20:56:39 przez: 055139
6)  120 zł
11-01-2018 13:25:56 przez: 055058
7)  95 zł
10-01-2018 13:40:04 przez: 054979
8)  85 zł
09-01-2018 20:49:45 przez: 054951
9)  80 zł
08-01-2018 20:07:29 przez: 054842
10)  75 zł

« powrót do listy