Niemcy, talar, 1831 A

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 21:57:20
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, talar, 1831 A

Niemcy, talar, 1831 A

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:57:20
Numer:
151509
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo 1701-1918 - Fryderyk Wilhelm III 1797-1840, talar, 1831 A, Berlin
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: AKS 17, Dav. 763, Thun 250

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 134

— Oferty —

18-01-2018 21:55:39 przez: 054989
1)  260 zł
18-01-2018 19:03:06 przez: 055454
2)  250 zł
18-01-2018 16:18:48 przez: 054921
3)  160 zł
11-01-2018 20:54:37 przez: 055139
4)  135 zł
09-01-2018 06:56:51 przez: 054898
5)  125 zł
08-01-2018 20:06:24 przez: 054842
6)  120 zł

« powrót do listy