Niemcy, talar, 1791 A

Niemcy, talar, 1791 A

Niemcy, talar, 1791 A

Cena wylicytowana: 450 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:55:00
151411
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo 1701-1918 - Fryderyk Wilhelm II 1786-1797, talar, 1791 A, Berlin
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Dav. 2599, v. Schr. 35, Olding 3

Cena końcowa: 450 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 193

1)  450 zł
2)  440 zł
3)  400 zł
4)  300 zł
5)  240 zł