Niemcy, podwójny gulden, 1846

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 21:52:20
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, podwójny gulden, 1846

Niemcy, podwójny gulden, 1846

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:52:20
Numer:
151390
Opis: Niemcy - Nassau - Adolf 1839-1866, podwójny gulden, 1846, Wiesbaden
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: ładny połysk menniczy
Literatura: AKS 62, Dav. 746, Thun 233

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 195

— Oferty —

18-01-2018 21:52:08 przez: 054839
1)  520 zł
18-01-2018 21:51:20 przez: 054817
2)  500 zł
18-01-2018 21:17:48 przez: 055543
3)  380 zł
17-01-2018 16:05:13 przez: 055407
4)  360 zł
08-01-2018 22:12:06 przez: 054837
5)  350 zł
09-01-2018 06:55:12 przez: 054898
6)  310 zł

« powrót do listy