Niemcy, talar, 1835

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 21:50:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, talar, 1835

Niemcy, talar, 1835

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:50:40
Numer:
151520
Opis: Niemcy - Hesja - Kassel - Wilhelm II i Fryderyk Wilhelm 1831-1847, talar, 1835, Kassel
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje:
Literatura: AKS 46, Dav. 692, Thun 184

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 196

— Oferty —

18-01-2018 21:50:25 przez: 054967
1)  175 zł
18-01-2018 21:50:03 przez: 055172
2)  170 zł
18-01-2018 16:14:20 przez: 054921
3)  140 zł
11-01-2018 20:52:14 przez: 055139
4)  135 zł
16-01-2018 23:06:07 przez: 055179
5)  100 zł

« powrót do listy