Niemcy, talar, 1833

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 21:50:20
Niemcy, talar, 1833

Niemcy, talar, 1833

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:50:20
151515
Opis: Niemcy - Hesja - Kassel - Wilhelm II i Fryderyk Wilhelm 1831-1847, talar, 1833, Kassel
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje:
Literatura: AKS 46, Dav. 692, Thun 184

Cena wywoławcza: 105 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 254