Niemcy, talar, 1865 B

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 21:48:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, talar, 1865 B

Niemcy, talar, 1865 B

Cena wylicytowana: 340 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:48:40
Numer:
151375
Opis: Niemcy - Hanower - Jerzy V 1851-1866, talar, 1865 B, Hanower, 50. Rocznica zwycięstwa pod Waterloo
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: AKS 160, Dav. 684, Thun 176

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 340 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 167

— Oferty —

18-01-2018 21:45:41 przez: 054817
1)  340 zł
18-01-2018 21:48:38 przez: 054989
2)  330 zł
17-01-2018 23:54:25 przez: 055454
3)  300 zł
18-01-2018 21:04:50 przez: 055150
4)  240 zł
11-01-2018 21:20:49 przez: 055143
5)  210 zł
09-01-2018 14:40:55 przez: 054925
6)  200 zł
09-01-2018 13:50:15 przez: 054921
7)  195 zł
09-01-2018 06:52:23 przez: 054898
8)  190 zł
08-01-2018 20:12:00 przez: 054842
9)  185 zł

« powrót do listy