Niemcy, dwutalar = 3 1/2 guldena, 1861

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 21:45:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, dwutalar = 3 1/2 guldena, 1861

Niemcy, dwutalar = 3 1/2 guldena, 1861

Cena wylicytowana: 370 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:45:40
Numer:
151464
Opis: Niemcy - Frankfurt- miasto, dwutalar = 3 1/2 guldena, 1861, Frankfurt
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje:
Literatura: AKS 4, Dav. 651, Thun 145

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 243

— Oferty —

18-01-2018 21:45:22 przez: 055172
1)  370 zł
18-01-2018 20:00:38 przez: 055166
2)  360 zł
18-01-2018 21:03:10 przez: 055150
3)  360 zł
18-01-2018 19:54:50 przez: 055179
4)  340 zł
18-01-2018 17:24:41 przez: 054989
5)  330 zł
18-01-2018 11:45:04 przez: 055468
6)  320 zł
17-01-2018 23:51:13 przez: 055454
7)  300 zł
12-01-2018 00:07:49 przez: 055152
8)  230 zł
11-01-2018 21:14:48 przez: 055143
9)  195 zł
09-01-2018 13:48:20 przez: 054921
10)  190 zł
09-01-2018 06:51:10 przez: 054898
11)  185 zł
08-01-2018 21:40:30 przez: 054837
12)  180 zł

« powrót do listy