Niemcy, talar, 1860

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 21:45:20
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, talar, 1860

Niemcy, talar, 1860

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:45:20
Numer:
151505
Opis: Niemcy - Frankfurt- miasto, talar, 1860, Frankfurt
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ładny
Literatura: AKS 8, Dav. 649, Thun 142

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 327

— Oferty —

15-01-2018 14:28:44 przez: 055204
1)  220 zł
15-01-2018 17:40:12 przez: 054989
2)  210 zł
08-01-2018 20:15:19 przez: 054837
3)  170 zł
08-01-2018 20:13:38 przez: 054842
4)  120 zł

« powrót do listy