Niemcy, talar, 1859

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 21:45:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, talar, 1859

Niemcy, talar, 1859

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:45:00
Numer:
151510
Opis: Niemcy - Frankfurt- miasto, talar, 1859, Frankfurt
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ryski na awersie
Literatura: AKS 8, Dav. 649, Thun 142

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 146

— Oferty —

18-01-2018 21:44:48 przez: 055278
1)  155 zł
18-01-2018 19:55:34 przez: 055500
2)  150 zł
18-01-2018 19:53:51 przez: 055179
3)  145 zł
18-01-2018 18:41:24 przez: 055404
4)  130 zł
11-01-2018 20:48:37 przez: 055139
5)  125 zł
08-01-2018 20:14:21 przez: 054837
6)  120 zł

« powrót do listy