Niemcy, talar, 1848

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 21:44:20
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, talar, 1848

Niemcy, talar, 1848

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:44:20
Numer:
151410
Opis: Niemcy - Frankfurt- miasto, talar, 1848, Frankfurt
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: AKS 39, Dav. 644, Thun 135

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 291

— Oferty —

18-01-2018 21:43:58 przez: 055172
1)  290 zł
18-01-2018 20:02:54 przez: 055515
2)  280 zł
18-01-2018 11:44:22 przez: 055468
3)  260 zł
18-01-2018 18:53:35 przez: 055500
4)  185 zł
18-01-2018 18:39:48 przez: 055404
5)  165 zł
11-01-2018 20:52:34 przez: 055145
6)  155 zł
11-01-2018 21:13:56 przez: 055143
7)  155 zł
11-01-2018 20:47:48 przez: 055139
8)  145 zł
09-01-2018 13:47:43 przez: 054921
9)  135 zł
09-01-2018 06:50:45 przez: 054898
10)  130 zł
08-01-2018 20:13:13 przez: 054842
11)  125 zł
08-01-2018 20:12:25 przez: 054837
12)  120 zł

« powrót do listy