Niemcy, talar, 1854 B

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 21:43:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, talar, 1854 B

Niemcy, talar, 1854 B

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:43:40
Numer:
151500
Opis: Niemcy - Brunszwik-Lüneburg - Wilhelm 1831-1884, talar, 1854 B, Hanower
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: AKS 80, Dav. 634, Thun 121

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 377

— Oferty —

18-01-2018 21:43:09 przez: 054817
1)  220 zł
18-01-2018 20:57:56 przez: 055515
2)  210 zł
18-01-2018 21:01:39 przez: 055150
3)  200 zł
18-01-2018 20:09:48 przez: 055201
4)  175 zł
18-01-2018 19:53:02 przez: 055179
5)  170 zł
12-01-2018 00:07:19 przez: 055152
6)  160 zł
18-01-2018 16:12:21 przez: 054921
7)  155 zł
11-01-2018 21:13:07 przez: 055143
8)  145 zł
11-01-2018 20:47:09 przez: 055139
9)  140 zł
08-01-2018 20:37:40 przez: 054852
10)  130 zł
08-01-2018 20:12:47 przez: 054842
11)  125 zł
08-01-2018 20:10:39 przez: 054837
12)  120 zł

« powrót do listy