Niemcy, dwutalar = 3 1/2 guldena, 1855 B

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 21:43:20
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, dwutalar = 3 1/2 guldena, 1855 B

Niemcy, dwutalar = 3 1/2 guldena, 1855 B

Cena wylicytowana: 740 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:43:20
Numer:
151460
Opis: Niemcy - Brunszwik-Lüneburg - Wilhelm 1831-1884, dwutalar = 3 1/2 guldena, 1855 B, Hanower
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: AKS 73, Dav. 633, Thun 119

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 740 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 231

— Oferty —

18-01-2018 21:43:13 przez: 054989
1)  740 zł
18-01-2018 16:43:11 przez: 054921
2)  720 zł
18-01-2018 19:47:06 przez: 054872
3)  700 zł
18-01-2018 19:39:44 przez: 054898
4)  660 zł
15-01-2018 23:25:14 przez: 055152
5)  500 zł
15-01-2018 19:46:26 przez: 054839
6)  470 zł
13-01-2018 23:29:51 przez: 055179
7)  420 zł
11-01-2018 21:12:46 przez: 055143
8)  400 zł
08-01-2018 19:04:26 przez: 054817
9)  360 zł

« powrót do listy