Niemcy, 2/3 talara, 1806

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 21:42:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, 2/3 talara, 1806

Niemcy, 2/3 talara, 1806

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:42:00
Numer:
151351
Opis: Niemcy - Brunszwik-Calenberg-Hannover - Jerzy III 1760-1814, 2/3 talara, 1806, Clausthal
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: lekko czyszczone
Literatura: Kahnt 195, Welter 2815

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 159

— Oferty —

18-01-2018 21:41:53 przez: 055172
1)  290 zł
18-01-2018 21:41:12 przez: 054817
2)  280 zł
18-01-2018 21:41:36 przez: 055404
3)  280 zł
18-01-2018 20:55:19 przez: 054967
4)  240 zł
18-01-2018 20:45:49 przez: 054839
5)  220 zł
18-01-2018 19:35:44 przez: 054898
6)  210 zł
18-01-2018 19:32:25 przez: 054948
7)  200 zł
18-01-2018 19:16:29 przez: 055500
8)  195 zł
18-01-2018 16:12:07 przez: 054852
9)  190 zł
11-01-2018 20:51:46 przez: 055145
10)  180 zł
16-01-2018 22:51:22 przez: 055179
11)  180 zł
08-01-2018 20:15:08 przez: 054842
12)  150 zł

« powrót do listy