Niemcy, 2/3 talara, 1806
Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 21:42:00
zakończona
Niemcy, 2/3 talara, 1806
Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się
18-01-2018 21:42:00
Numer: |
151351
|
Opis: |
Niemcy - Brunszwik-Calenberg-Hannover - Jerzy III 1760-1814, 2/3 talara, 1806, Clausthal |
Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
lekko czyszczone |
Literatura: |
Kahnt 195, Welter 2815 |
Aukcja
Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 159
— Oferty —
18-01-2018 21:41:53 przez: 055172
1) 290 zł
18-01-2018 21:41:12 przez: 054817
2) 280 zł
18-01-2018 21:41:36 przez: 055404
3) 280 zł
18-01-2018 20:55:19 przez: 054967
4) 240 zł
18-01-2018 20:45:49 przez: 054839
5) 220 zł
18-01-2018 19:35:44 przez: 054898
6) 210 zł
18-01-2018 19:32:25 przez: 054948
7) 200 zł
18-01-2018 19:16:29 przez: 055500
8) 195 zł
18-01-2018 16:12:07 przez: 054852
9) 190 zł
11-01-2018 20:51:46 przez: 055145
10) 180 zł
16-01-2018 22:51:22 przez: 055179
11) 180 zł
08-01-2018 20:15:08 przez: 054842
12) 150 zł
« powrót do listy
min |
max |
przebicia |
1 |
10 |
1 |
10 |
50 |
2 |
50 |
200 |
5 |
200 |
500 |
10 |
500 |
1 000 |
20 |
1 000 |
2 000 |
50 |
2 000 |
5 000 |
100 |
5 000 |
10 000 |
200 |
10 000 |
20 000 |
500 |
20 000 |
50 000 |
1 000 |
50 000 |
100 000 |
2 000 |
100 000 |
- |
5 000 |