Niemcy, talar, 1691 HB

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 21:41:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, talar, 1691 HB

Niemcy, talar, 1691 HB

Cena wylicytowana: 900 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:41:40
Numer:
151480
Opis: Niemcy - Brunszwik-Calenberg-Hannover - Ernest August 1679-1698, talar, 1691 HB, Clausthal
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Dav. 6625, Welter 1948

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 900 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 287

— Oferty —

18-01-2018 21:40:40 przez: 054817
1)  900 zł
18-01-2018 21:40:55 przez: 054872
2)  880 zł
18-01-2018 20:54:49 przez: 054967
3)  840 zł
17-01-2018 12:37:15 przez: 054964
4)  720 zł
15-01-2018 23:48:04 przez: 055274
5)  700 zł
12-01-2018 21:48:27 przez: 055166
6)  660 zł
11-01-2018 22:51:32 przez: 055148
7)  640 zł
11-01-2018 21:11:00 przez: 055143
8)  620 zł

« powrót do listy