Niemcy, talar, 1865 B

Niemcy, talar, 1865 B

Niemcy, talar, 1865 B

Cena wylicytowana: 450 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:41:20
151380
Opis: Niemcy - Brema- miasto, talar, 1865 B, Hanower, wybity z okazji zawodów strzeleckich w Bremie
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: AKS 16, Dav. 628, Thun 126

Cena końcowa: 450 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 238

1)  450 zł
2)  440 zł
3)  380 zł
4)  360 zł
5)  340 zł
6)  330 zł
7)  300 zł
8)  280 zł
9)  270 zł
10)  250 zł
11)  240 zł