Niemcy, ort, 1684 HS

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 21:39:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, ort, 1684 HS

Niemcy, ort, 1684 HS

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:39:00
Numer:
151550
Opis: Niemcy - Brandenburgia-Prusy - Fryderyk Wilhelm 1640-1688, ort, 1684 HS, Królewiec, końcówka napisu PR EL
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: ładny
Literatura: Schrötter 1680

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 132

— Oferty —

18-01-2018 21:21:08 przez: 055198
1)  220 zł
18-01-2018 21:38:42 przez: 054825
2)  210 zł
17-01-2018 18:55:46 przez: 055425
3)  175 zł
17-01-2018 23:00:05 przez: 054872
4)  150 zł
12-01-2018 00:03:52 przez: 055152
5)  120 zł
12-01-2018 18:03:20 przez: 054863
6)  115 zł
08-01-2018 20:17:07 przez: 054842
7)  80 zł
08-01-2018 19:08:13 przez: 054828
8)  75 zł

« powrót do listy