Niemcy, ort, 1679 HS

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 21:38:20
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, ort, 1679 HS

Niemcy, ort, 1679 HS

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:38:20
Numer:
151549
Opis: Niemcy - Brandenburgia-Prusy - Fryderyk Wilhelm 1640-1688, ort, 1679 HS, Królewiec, odmiana z końcówką na awersie P.E.
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: ładny
Literatura: Schrötter 1642

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 214

— Oferty —

18-01-2018 21:38:05 przez: 054828
1)  240 zł
18-01-2018 21:38:15 przez: 054851
2)  230 zł
18-01-2018 21:38:06 przez: 055423
3)  190 zł
18-01-2018 21:35:11 przez: 055172
4)  180 zł
18-01-2018 19:29:10 przez: 054817
5)  155 zł
17-01-2018 18:55:11 przez: 055425
6)  150 zł
17-01-2018 22:59:22 przez: 054872
7)  140 zł
12-01-2018 00:03:06 przez: 055152
8)  110 zł
17-01-2018 15:31:43 przez: 055404
9)  100 zł
11-01-2018 20:44:17 przez: 055139
10)  90 zł
10-01-2018 22:33:24 przez: 054863
11)  85 zł
08-01-2018 20:17:29 przez: 054842
12)  80 zł

« powrót do listy