Niemcy, talar, 1862

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 21:37:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, talar, 1862

Niemcy, talar, 1862

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:37:00
Numer:
151498
Opis: Niemcy - Bawaria - Maksymilian II Józef 1848-1864, talar, 1862, Monachium
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: AKS 149, Dav. 606, Thun 98

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 105 zł
Cena szacunkowa: 175 zł
Ilość odsłon: 196

— Oferty —

18-01-2018 21:32:19 przez: 055201
1)  210 zł
18-01-2018 19:44:03 przez: 054898
2)  200 zł
18-01-2018 19:44:56 przez: 054872
3)  170 zł
18-01-2018 16:09:00 przez: 054921
4)  160 zł
18-01-2018 19:00:02 przez: 055515
5)  155 zł
11-01-2018 20:42:14 przez: 055139
6)  145 zł
16-01-2018 22:46:35 przez: 055179
7)  140 zł
11-01-2018 21:05:46 przez: 055143
8)  130 zł
10-01-2018 13:33:23 przez: 054979
9)  120 zł
08-01-2018 20:16:05 przez: 054842
10)  105 zł

« powrót do listy