Austria, 5 koron, 1908

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 21:29:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Austria, 5 koron, 1908

Austria, 5 koron, 1908

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:29:00
Numer:
151408
Opis: Austria - Franciszek Józef I 1848-1916, 5 koron, 1908, Wiedeń, wybite na 60-lecie panowania cesarza, piękne, z dużym blaskiem menniczym
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Dav. 123, Herinek 771

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 343

— Oferty —

18-01-2018 20:25:34 przez: 055474
1)  95 zł
18-01-2018 19:55:23 przez: 055166
2)  90 zł
18-01-2018 13:33:11 przez: 055156
3)  65 zł
17-01-2018 15:04:18 przez: 055403
4)  55 zł
11-01-2018 09:47:21 przez: 054970
5)  48 zł

« powrót do listy