Polska, ort, 1756 EC

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 21:17:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, ort, 1756 EC

Polska, ort, 1756 EC

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:17:00
Numer:
151601
Opis: Polska - August III 1733-1763 - monety polsko-saskie, ort, 1756 EC, Lipsk, efraimek, korony wypełnione na awersie i rewersie, duże popiersie
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Olding 479, Kahnt 689 var c

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 232

— Oferty —

18-01-2018 17:48:11 przez: 055172
1)  175 zł
16-01-2018 23:43:35 przez: 055366
2)  170 zł
16-01-2018 12:06:39 przez: 054825
3)  150 zł
14-01-2018 09:50:42 przez: 055180
4)  145 zł
12-01-2018 18:02:24 przez: 054863
5)  140 zł
08-01-2018 22:04:45 przez: 054812
6)  130 zł
08-01-2018 20:20:44 przez: 054842
7)  120 zł

« powrót do listy