Polska, ort, 1755

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 21:16:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, ort, 1755

Polska, ort, 1755

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:16:40
Numer:
151600
Opis: Polska - August III 1733-1763 - monety polsko-saskie, ort, 1755, Lipsk, efraimek, masywne popiersie króla w szerokiej koronie
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Kahnt FA2 688.d, Olding 479

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 178

— Oferty —

18-01-2018 21:16:28 przez: 055153
1)  145 zł
18-01-2018 17:47:49 przez: 055172
2)  140 zł
18-01-2018 14:20:58 przez: 055366
3)  110 zł
09-01-2018 00:27:26 przez: 054825
4)  100 zł
08-01-2018 22:04:34 przez: 054812
5)  95 zł
08-01-2018 20:21:45 przez: 054842
6)  90 zł

« powrót do listy