Polska, ort, 1754 EC

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 21:16:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, ort, 1754 EC

Polska, ort, 1754 EC

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:16:00
Numer:
151531
Opis: Polska - August III 1733-1763 - monety polsko-saskie, ort, 1754 EC, Lipsk, buldogowate popiersie, wąska korona na rewersie
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: resztki grynszpanu na rewersie
Literatura: Kahnt 687 var. h

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 326

— Oferty —

18-01-2018 16:43:10 przez: 054861
1)  150 zł
17-01-2018 23:06:31 przez: 055153
2)  145 zł
18-01-2018 14:20:46 przez: 055366
3)  145 zł
15-01-2018 23:42:40 przez: 055274
4)  135 zł
11-01-2018 20:28:10 przez: 055139
5)  125 zł
11-01-2018 21:27:12 przez: 055145
6)  125 zł
10-01-2018 22:24:00 przez: 054863
7)  90 zł
10-01-2018 13:04:07 przez: 054979
8)  85 zł
08-01-2018 21:25:46 przez: 054847
9)  80 zł
08-01-2018 18:47:08 przez: 054821
10)  75 zł

« powrót do listy