Polska, ort, 1753 EC

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 21:15:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, ort, 1753 EC

Polska, ort, 1753 EC

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:15:40
Numer:
151530
Opis: Polska - August III 1733-1763 - monety polsko-saskie, ort, 1753 EC, Lipsk, popiersie bez odcięcia naramiennika
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: rzadki rocznik
Literatura: Kahnt 686 var. c

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 147

— Oferty —

18-01-2018 21:14:08 przez: 055198
1)  330 zł
18-01-2018 19:34:00 przez: 055493
2)  320 zł
14-01-2018 09:53:46 przez: 055180
3)  250 zł
15-01-2018 23:42:17 przez: 055274
4)  230 zł
11-01-2018 21:26:08 przez: 055145
5)  210 zł
13-01-2018 22:14:17 przez: 054863
6)  195 zł
11-01-2018 20:27:05 przez: 055139
7)  185 zł

« powrót do listy