Polska, ort, 1755 EC

Polska, ort, 1755 EC

Polska, ort, 1755 EC

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:15:20
151532
Opis: Polska - August III 1733-1763 - monety polsko-saskie, ort, 1755 EC, Lipsk, efraimek, masywne popiersie króla w szerokiej koronie, zapinka z ośmioma kropkami
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ryski na awersie, ciemna patyna
Literatura: Kahnt 688 var. d

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 154

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  110 zł
4)  105 zł
5)  100 zł
6)  95 zł
7)  90 zł