Polska, ort, 1668 TLB

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 21:10:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, ort, 1668 TLB

Polska, ort, 1668 TLB

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:10:40
Numer:
151535
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza 1649-1668 - monety koronne, ort, 1668 TLB, Bydgoszcz, inicjały T.L.B. pod rękawem władcy, herb Ślepowron pod popiersiem, ozdobniki po bokach tarczy herbowej
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Kop. 1774

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 182

— Oferty —

18-01-2018 21:07:07 przez: 055195
1)  260 zł
18-01-2018 21:10:39 przez: 055423
2)  260 zł
18-01-2018 20:35:48 przez: 054962
3)  230 zł
18-01-2018 20:30:01 przez: 055258
4)  220 zł
11-01-2018 21:23:31 przez: 055145
5)  175 zł
09-01-2018 20:44:35 przez: 054951
6)  95 zł
08-01-2018 21:23:10 przez: 054847
7)  90 zł

« powrót do listy