Polska, trojak, 1590

Polska, trojak, 1590

Polska, trojak, 1590

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:08:00
151734
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Ryga, trojak, 1590, Ryga, mała głowa króla (korona z rozetą), dwukropek pomiędzy D:G
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: bardzo ładna moneta, awers wybity nieco uszkodzonym stemplem
Literatura: Iger R.90.1.b, K.-G. 9

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 194

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  135 zł
4)  110 zł
5)  105 zł
6)  90 zł