Polska, ort, 1625

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 21:06:20
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, ort, 1625

Polska, ort, 1625

Cena wylicytowana: 350 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:06:20
Numer:
151969
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1625, Gdańsk, końcówka napisu PR na awersie
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Shatalin GD25b-6

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 350 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 192

— Oferty —

18-01-2018 21:05:23 przez: 055043
1)  350 zł
18-01-2018 21:06:15 przez: 055423
2)  340 zł
18-01-2018 21:01:56 przez: 055166
3)  320 zł
18-01-2018 18:27:42 przez: 055172
4)  280 zł
18-01-2018 17:42:59 przez: 055500
5)  240 zł
16-01-2018 20:53:10 przez: 055349
6)  180 zł
11-01-2018 21:21:05 przez: 055145
7)  170 zł
11-01-2018 22:11:21 przez: 055148
8)  150 zł
09-01-2018 23:44:08 przez: 054962
9)  135 zł
09-01-2018 03:31:59 przez: 054896
10)  130 zł
08-01-2018 20:22:52 przez: 054842
11)  125 zł
08-01-2018 18:44:39 przez: 054821
12)  120 zł

« powrót do listy