Polska, ort, 1623

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 21:05:20
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, ort, 1623

Polska, ort, 1623

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:05:20
Numer:
151571
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1623, Gdańsk, skrócona data na rewersie, końcówka napisu PR
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Shatalin GD23e-3

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 163

— Oferty —

18-01-2018 17:36:57 przez: 055172
1)  220 zł
17-01-2018 23:58:27 przez: 055166
2)  210 zł
17-01-2018 22:34:21 przez: 054914
3)  165 zł
12-01-2018 21:07:01 przez: 055163
4)  160 zł
11-01-2018 07:52:40 przez: 055042
5)  135 zł
09-01-2018 23:43:32 przez: 054962
6)  130 zł
08-01-2018 21:57:48 przez: 054812
7)  120 zł

« powrót do listy