Polska, ort, 1618

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 21:05:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, ort, 1618

Polska, ort, 1618

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:05:00
Numer:
151570
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1618, Gdańsk, odmiana z krzyżykiem nad herbem miasta i dużymi literami S - B, kropka na końcu napisu otokowego na awersie
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: krążek wycięty z końcówki blaszki
Literatura: Shatalin GD18c-4

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 309

— Oferty —

18-01-2018 21:00:32 przez: 055043
1)  280 zł
18-01-2018 20:22:25 przez: 055172
2)  270 zł
18-01-2018 14:16:51 przez: 055366
3)  200 zł
12-01-2018 21:06:09 przez: 055163
4)  155 zł
11-01-2018 22:20:03 przez: 055148
5)  130 zł
08-01-2018 20:53:03 przez: 054847
6)  120 zł

« powrót do listy