Polska, ort, 1617

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 21:04:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, ort, 1617

Polska, ort, 1617

Cena wylicytowana: 340 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:04:40
Numer:
151569
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1617, Gdańsk, z dwukropkiem i kropkami na końcu napisu otokowego na awersie
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Shatalin GD17-3 (R)

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 340 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 226

— Oferty —

18-01-2018 21:04:31 przez: 055423
1)  340 zł
18-01-2018 21:00:24 przez: 055478
2)  330 zł
12-01-2018 21:05:27 przez: 055163
3)  290 zł
18-01-2018 20:50:55 przez: 054872
4)  280 zł
10-01-2018 21:14:08 przez: 054826
5)  240 zł
11-01-2018 22:18:57 przez: 055148
6)  230 zł
11-01-2018 07:51:45 przez: 055042
7)  210 zł
10-01-2018 13:00:05 przez: 054979
8)  195 zł
09-01-2018 23:43:03 przez: 054962
9)  190 zł
09-01-2018 03:31:46 przez: 054896
10)  185 zł

« powrót do listy