Polska, ort, 1616

Polska, ort, 1616

Polska, ort, 1616

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:04:00
151567
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Shatalin GD16b-5 (R)

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 241

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  360 zł
4)  280 zł
5)  240 zł
6)  230 zł
7)  220 zł
8)  210 zł
9)  200 zł
10)  200 zł
11)  190 zł
12)  180 zł