Polska, trojak, 1622

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 21:00:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, trojak, 1622

Polska, trojak, 1622

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:00:00
Numer:
151731
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1622, Kraków, napis REGNI na rewersie
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: rzadka odmiana napisowa, ładny egzemplarz
Literatura: Iger K.22.1.b (R3)

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 432

— Oferty —

18-01-2018 20:59:58 przez: 055166
1)  270 zł
18-01-2018 20:59:36 przez: 054982
2)  260 zł
18-01-2018 20:48:16 przez: 055195
3)  230 zł
18-01-2018 20:15:07 przez: 054938
4)  190 zł
15-01-2018 22:46:52 przez: 054929
5)  100 zł
14-01-2018 17:50:11 przez: 055191
6)  85 zł
12-01-2018 20:58:31 przez: 055163
7)  80 zł
09-01-2018 23:37:19 przez: 054962
8)  48 zł
08-01-2018 18:33:20 przez: 054823
9)  42 zł

« powrót do listy