Polska, trojak, 1620

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 20:59:20
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, trojak, 1620

Polska, trojak, 1620

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 20:59:20
Numer:
151729
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1620, Kraków
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ładnie zachowany
Literatura: Iger K.20.1.b

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 148

— Oferty —

18-01-2018 20:58:59 przez: 055503
1)  85 zł
12-01-2018 20:57:12 przez: 055163
2)  80 zł
18-01-2018 20:42:33 przez: 054962
3)  65 zł

« powrót do listy