Polska, trojak, 1619

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 20:59:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, trojak, 1619

Polska, trojak, 1619

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 20:59:00
Numer:
151980
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, trojak, 1619, Kraków
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ładny
Literatura: Iger K.19.1.a

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 261

— Oferty —

18-01-2018 20:58:50 przez: 055012
1)  220 zł
18-01-2018 20:58:59 przez: 055423
2)  210 zł
18-01-2018 20:58:58 przez: 055166
3)  180 zł
18-01-2018 20:58:41 przez: 054863
4)  160 zł
18-01-2018 20:33:00 przez: 055258
5)  135 zł
18-01-2018 20:30:50 przez: 055150
6)  120 zł
18-01-2018 12:37:03 przez: 054934
7)  115 zł
12-01-2018 20:56:24 przez: 055163
8)  110 zł
09-01-2018 23:35:54 przez: 054962
9)  70 zł
08-01-2018 18:55:53 przez: 054828
10)  60 zł

« powrót do listy