Polska, trojak, 1591

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 20:57:20
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, trojak, 1591

Polska, trojak, 1591

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 20:57:20
Numer:
151742
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1591, Poznań, SIGI 3 w napisie na awersie, POLONI w napisie na rewersie
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ładny
Literatura: Iger P.91.1.b

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 174

— Oferty —

18-01-2018 20:44:28 przez: 054962
1)  165 zł
18-01-2018 13:50:07 przez: 055477
2)  160 zł
18-01-2018 16:53:03 przez: 054836
3)  155 zł
18-01-2018 10:46:26 przez: 055466
4)  125 zł
13-01-2018 21:22:56 przez: 054863
5)  120 zł
10-01-2018 12:57:27 przez: 054979
6)  110 zł
08-01-2018 18:32:51 przez: 054823
7)  90 zł

« powrót do listy