Polska, denar, 1146-1157

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 20:51:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, denar, 1146-1157

Polska, denar, 1146-1157

Cena wylicytowana: 880 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 20:51:00
Numer:
149540
Opis: Polska - Bolesław IV Kędzierzawy 1146-1173, denar, 1146-1157, Aw: Książę z mieczem trzymanym poziomo siedzący na tronie na wprost, wstecznie BOLEZLVV; Rw: Głowa w prostokątnej ramce, wstecznie SCS ADALBERT
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.51 g, ładny
Literatura: Frynas P.8.1, Gum.H. 88, Str. 51, Such. XIX/1, Kop. 55 (R2)

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 880 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 375

— Oferty —

18-01-2018 20:50:57 przez: 054863
1)  880 zł
18-01-2018 20:50:51 przez: 055023
2)  860 zł
18-01-2018 20:43:54 przez: 055500
3)  620 zł
18-01-2018 20:12:47 przez: 054938
4)  600 zł
18-01-2018 20:06:52 przez: 055166
5)  580 zł
17-01-2018 01:48:37 przez: 055369
6)  560 zł
11-01-2018 22:03:28 przez: 055148
7)  520 zł
11-01-2018 20:32:51 przez: 055137
8)  500 zł
09-01-2018 23:31:05 przez: 054962
9)  490 zł

« powrót do listy