Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1416-1460

Cena wylicytowana: 32 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 20:49:40
149637
Opis: Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1416-1460, Krzyż grecki
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: BRP Prusy T18 var, Przyłęk 1

Cena końcowa: 32 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 97

1)  32 zł
2)  30 zł