Śląsk, halerz miejski, po 1381

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 20:48:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Śląsk, halerz miejski, po 1381

Śląsk, halerz miejski, po 1381

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 20:48:00
Numer:
151991
Opis: Śląsk - Księstwo Opawskie - Przemek I 1377-1433, halerz miejski, po 1381, Opawa, Aw: Litera P z krzyżem po lewej stronie, Rw: Tarcza herbowa miasta
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.24 g, bardzo rzadki
Literatura: Frynas S.Opava.1.2 (R), Kop. 6360, Fbg 528

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 363

— Oferty —

18-01-2018 20:44:29 przez: 055470
1)  320 zł
18-01-2018 18:28:29 przez: 054948
2)  310 zł
09-01-2018 18:37:01 przez: 054938
3)  300 zł

« powrót do listy