Indie, fanam, 1600-1750

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 20:31:40
licytacja
Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Indie, fanam, 1600-1750

Indie, fanam, 1600-1750

Cena aktualna: 115 zł
Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym
Numer:
151316
Opis: Indie - Indie Brytyjskie - Malabar - Koczin, fanam, 1600-1750
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: złoto 0.38 g, moneta w ładnym stanie zachowania mimo minimalnie pękniętego krążka
Literatura: Mitchiner 1129c

Galeria

Aukcja

Cena aktualna: 115 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość przebić: 6
Ilość odsłon: 181

— Oferty —

14-01-2018 11:37:19 przez: 055182
1)  115 zł
12-01-2018 16:00:24 przez: 054877
2)  110 zł
12-01-2018 00:33:07 przez: 055153
3)  105 zł
09-01-2018 23:54:09 przez: 054962
4)  95 zł

« powrót do listy