Hiszpania, 1 escudo, 1787

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 20:31:20
licytacja
Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Hiszpania, 1 escudo, 1787

Hiszpania, 1 escudo, 1787

Cena aktualna: 580 zł
Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym
Numer:
151315
Opis: Hiszpania - Karol III 1759-1788, 1 escudo, 1787, Madryt
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: złoto 3.32 g
Literatura: Fr. 288

Galeria

Aukcja

Cena aktualna: 580 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość przebić: 7
Ilość odsłon: 209

— Oferty —

15-01-2018 15:53:59 przez: 055202
1)  580 zł
10-01-2018 11:58:24 przez: 054976
2)  560 zł
14-01-2018 22:25:24 przez: 055154
3)  520 zł
09-01-2018 23:58:20 przez: 054966
4)  490 zł
10-01-2018 00:50:13 przez: 054949
5)  380 zł
09-01-2018 08:45:17 przez: 054903
6)  360 zł

« powrót do listy