Cesarstwo Rzymskie, solidus, 397-402

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 20:30:20
licytacja
Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Cesarstwo Rzymskie, solidus, 397-402

Cesarstwo Rzymskie, solidus, 397-402

Cena aktualna:
Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym
Numer:
151585
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Arkadiusz 383-408, solidus, 397-402, Konstantynopol, Aw: popiersie cesarza z włócznią i tarczą na wprost, D N ARCADIVS P F AVG, Rw: Constantinopolis siedząca na tronie, z nogą opartą na prorze, trzymająca berło i glob z Wiktorią, CONCORDIA AVGG, u dołu CONOB
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: złoto 4.29 g, minimalne zacięcia na obrzeżu ale ładnie zachowany
Literatura: RIC 7, DOC 212

Galeria

Aukcja

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 2 300 zł
Cena szacunkowa: 3 750 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 152